Peeling chemiczny

Peeling chemiczny zalecany jest w przypadku wystąpienia pierwszych oznak starzenia się skóry, takich jak utrata jędrności czy zmarszczki, ale także przy problemach skórnych, jak łojotok czy przesuszenie naskórka. Jest to także doskonała metoda wspomagania terapii trądziku, leczenia przebarwień i innych skórnych defektów.

Peeling chemiczny to alternatywa dla osób, które nie chcą zdecydować się na bardziej inwazyjny zabieg z medycyny estetycznej, a które cenią sobie tradycyjne rozwiązania kosmetologiczne. Jest to zabieg, który można dość często powtarzać, charakteryzuje go zaś niska inwazyjność i szybkość przeprowadzania procedury. Efekty zabiegu są bardzo widoczne i szybko dostrzegalne.

Peeling chemiczny głęboko oczyszcza i złuszcza skórę, dzięki czemu naskórek jest wygładzony i miękki, a cera zyskuje na jędrności. Zastosowanie kwasów pomaga w usunięciu przebarwień, likwidowaniu blizn i leczeniu trądziku. Doskonałe efekty przynosi cała seria zabiegów.

Proponujemy Państwu cztery odmiany masażu twarzy:

  • peeling migdałowy – kwas migdałowy  wpływa  na warstwę rogową skóry, rozluźniając połączenia między komórkami naskórka a tzw. cementem komórkowym. Dzięki temu  następuję złuszczenie powierzchownej warstwy zrogowaciałych komórek i w ten sposób aplikowane kosmetyki lepiej się wchłaniają.
  • peeling  glikolowy – wykazuje silne działanie anti-aging, zapewnia zmiany struktury skóry, stymuluje namnażanie nowych komórek i włókien kolagenowych oraz nawilżających glikozaminoglikanów, a także aktywuje procesy naprawy uszkodzeń powstałych z powodu działania promieni UV.
  • peeling PRX-T33 – jest to innowacyjna  metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywana w wielu problemach dermatologicznych oraz w walce ze skutkami starzenia się  skóry. Zabieg łączy w sobie  właściwości liftingująco-odmładzające, ponadto oczyszcza i rozjaśnia skórę.