Botoks Leszno

Botoks w Lesznie to świetne rozwiązanie dla Pań i Panów, którzy chcą zlikwidować swoje mankamenty. Decydując się na botoks należy odpowiedzialnie wybrać salon medycyny estetycznej, aby efekty były zadowalające i należyte. Medycyna estetyczna w Lesznie staje się coraz bardziej popularna, dlatego zapraszamy do naszej kliniki, która odznacza się profesjonalizmem i najlepszymi specjalistami. Zajmiemy się dokładnie Twoją sylwetką, skórą, twarzą i pozostałymi elementami ciała. Gwarantujemy, że pomożemy Ci zachować młodość na dłużej.

Poznaj zalety płynące z wykonania botoksu w naszej klinice w Lesznie

Botoks wpływa zbawiennie na skórę, robiąc dla niej wiele dobrego. Przede wszystkim toksyna botulinowa jest tańsza i daje porównywalne efekty co poważny zabieg chirurgiczny. Botoks niweluje lwią zmarszczkę, kurze łapki czy większe bruzdy, które przeszkadzają wielu osobom. Wstrzyknięcie botoksu w odpowiednie miejsca daje niemal natychmiastowe efekty, a pacjentka nie jest obolała i śmiało może wykonywać dotychczasowe czynności.

Botoks pod oczy czy botoks na twarz jest bezbolesny, a sam zabieg trwa zaledwie kilka minut. Jeżeli chcesz, aby upływ lat nie był tak bardzo widoczny na Twoim ciele, to zaufaj najlepszym i poczuj się lepiej we własnej skórze. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do ośmiu miesięcy i jak najbardziej jest wart swoich pieniędzy, chociaż nie wydasz ich dużo.

Dlaczego warto zaufać naszej klinice?

U nas wykonasz także inne zabiegi, które poprawią Twój wygląd, wprawią Cię w lepszy nastrój, a dzięki nim każda osoba stanie się pewniejsza swoich wartości i siebie.

Może zainteresuje Cię także mezoterapia w Lesznie, zabieg na bazie kwasu hialuronowego czy powiększanie ust? Zgłoś się do nas i umów się na prywatną konsultację, dzięki której profesjonalista oceni stan Twojej skory proponując najefektywniejszy zabieg, tylko dla Ciebie.

W medycynie estetycznej toksynę botulinową stosuje się do usuwania zmarszczek mimicznych, powstałych w wyniku wzmożonego napięcia lub nawykowego kurczenia określonych mięśni. Zabieg polega na wstrzyknięciu do odpowiedzialnych za to mięśni certyfikowanego preparatu toksyny botulinowej. Toksyna ta działa jedynie w obrębie wybranych mięśni, pozostałe funkcjonują bez zmian. Preparaty aplikuje się zwykle w obrębie jednej trzeciej górnej części twarzy. Stosowane są w przypadku zmarszczek gładzizny czoła, tzw. lwiej zmarszczki, kurzych łapek oraz zmarszczek poziomych czoła. Skutecznie działają w korekcji zmarszczek okolicy nosa, tzw. króliczych zmarszczek, zmarszczek wokół wargi górnej i dolnej, bródki „brukowanej”, unoszeniu kącika ust, nadmiernego napięcia mięśnia skórnego szyi (platyzmy). Śródskórne iniekcje preparatów botuliny nie tylko poprawiają zmarszczki skórne, ale poprawiają funkcje ochronne skóry. W procesie dochodzi do poprawy nawilżenia skóry poprzez zmniejszenie przeznaskórkowej utraty wody i pocenia się. Obserwuje się zwiększenie elastyczności i wygładzenie skóry.