Zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych

Laserowe zamykanie naczynek to zabieg niezwykle precyzyjny, podczas którego inteligentna wiązka światła działa wewnątrz naczyń krwionośnych, nie uszkadzając struktury naskórka. Światło lasera wnika do naczynia, a energia wiązki jest pochłaniana przez hemoglobinę – barwnik czerwonych ciałek krwi (erytrocytów). Dochodzi do wzrostu temperatury, a podgrzane erytrocyty ulegają koagulacji. To naturalna, nieodwracalna reakcja białek na podniesienie temperatury. 

W wyniku tego procesu naczynie krwionośne zostaje zamknięte, a następnie w ciągu ok. 3 tyg. ulega resorpcji (wchłonięciu) i przestaje być widoczne. 

Redukcja rozszerzonych naczynek odbywa się w sposób szybki, bezpieczny i wysoce efektywny, co daje tej technologii zdecydowaną przewagę nad innymi, starszymi metodami.

Laser Alma Harmony to lider wśród laserów do zamykania naczynek w skali światowej. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, sprzęt jest najskuteczniejszy, najszybszy oraz najbardziej bezpieczny. Głowica Alma Harmony Dye-VL przeznaczona do zmian naczyniowych pozwala uzyskać doskonałe i trwałe efekty bez ryzyka powikłań, a dzięki systemowi chłodzenia nieprzyjemne odczucia towarzyszące zabiegowi są minimalne. W przypadku małych „pajączków” wystarczy już 1-2 zabiegów, w celu usunięcia większych naczyń zaleca się kilka wizyt, dzięki którym problem znika bezpowrotnie. Sprzęt, którym dysponujemy pozwala uzyskać doskonałe i trwałe efekty bez ryzyka powikłań.

Prócz redukcji rozszerzonych naczynek, dodatkowym efektem działania lasera Alma Harmony z głowicą Dye-VL jest odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, likwidacja rozszerzonych porów, przebarwień, plam posłonecznych i starczych. Laser wywołuje zmianę struktury skóry właściwej, tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Zdecydowana większość pacjentów zauważa różnicę już w kilka dni po zabiegu. Jednak optymalny efekt jest zwykle widoczny po 2-3 miesiącach, a całkowite wygładzenie i poprawa napięcia skóry następuje na przestrzeni roku po przeprowadzeniu serii zabiegów.

Efekty zabiegów zamykania naczynek metodą laser Alma Harmony Baby Rejuve.

WAŻNE: nawet 80% zmian usuwanych jest już w trakcie jednego zabiegu.