Dermapen 4.0

DERMAPEN™ 4 TO NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE URZĄDZENIE DO FRAKCYJNEGO MIKRONAKŁUWANIA SKÓRY.

Najnowszy Dermapen™ jest jedynym w pełni cyfrowym oryginalnym urządzeniem do mikronakłuwania frakcyjnego skóry.

DERMAPEN™ 4 gładko przesuwa się po skórze, tworząc miliony drobnych, pionowych kanałów frakcyjnych do 104% szybciej niż inne peny mikroigłowe. Kanały te mogą przenosić do 80% więcej składników odżywczych w głąb skóry.

Mikrourazy uruchamiają naturalny proces naprawy, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny dając lekarzom i kosmetologom idealne narzędzie do leczenia wielu niedoskonałości skóry.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN™ znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

 

NA CO POZWALA TECHNOLOGIA ZASTOSOWANA W URZĄDZENIU DERMAPEN™ 4:

  • Krótki czas rekonwalescencji i szybki powrót do codziennych zajęć.
  • Precyzyjnie dobrana głębokość nakłuć pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu i całkowite spersonalizowanie protokołu.
  • Automatyczna kontrola głębokości nakłuć – podczas jednego zabiegu możliwość nakłuwania skóry na różnych głębokościach.
  • Zwiększone przenikanie substancji czynnych – indywidualizacja terapii w zależności od wskazań.
  • Minimalne odczucia bólowe i większy komfort zabiegu dla pacjenta.
  • Pełna sterylność i krótki okres trwania zabiegu.

 

Anti-Ageing
Zabiegi mikronakłuwania DERMAPEN™ wzmacniają naturalną odpowiedź organizmu na leczenie, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny w celu zmniejszenia widoczności zmarszczek i bruzd.

Blizny
DERMAPEN™ 4 to jedyne urządzenie do mikronakłuwania z dedykowanym programem leczenia blizn i protokołami usuwania wszystkich rodzajów blizn, w tym blizn potrądzikowych.

Przebarwienia
W przeciwieństwie do niektórych zabiegów laserowych, mikronakłuwanie DERMAPEN™ pozbawione jest ryzyka urazów cieplnych i ryzyka powstawania przebarwień, jednocześnie promując zoptymalizowaną regenerację komórek skóry.

Rozstępy
Dzięki silnej stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu zabiegi DERMAPEN™ wyraźnie poprawiają wygląd skóry atroficznej w obrębie rozstępów.

Rozszerzone pory
Mikronakłuwanie z DERMAPENEM™ stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu, wypełniając i zwężając rozszerzone pory.

Trądzik
Zabiegi DERMAPEN™ wyraźnie poprawiają wygląd skóry problematycznej z zaskórnikami i trądzikiem aktywnym.