Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest alternatywą dla tradycyjnej mezoterapii igłowej, która polega na wprowadzeniu do organizmu substancji aktywnych za pomocą wielu tysięcy mikronakłuć. Metoda ta oczywiście jest bardzo skuteczna – może jednak zniechęcać bardzo wrażliwe osoby, które boją się jakiejkolwiek ingerencji w ciało.

I w tym miejscu z pomocą przychodzi bezigłowa mezoterapia, która gwarantuje doskonałe efekty bez konieczności wykonywania nakłuć skóry. Brak inwazyjnej ingerencji w strukturę skóry eliminuje występowanie jakiegokolwiek dyskomfortu w czasie zabiegu, a także zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dla pacjenta.

Warto wiedzieć, że jest to innowacyjna, potwierdzona naukowo metoda ułatwiająca przenikanie kosmetyków poprzez otwarcie kanałów przy zastosowaniu potencjałów elektrycznych oraz określonych rodzajów przebiegów. 

Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra stanie się gładka, zostanie odpowiednio odżywiona i nawilżona, zwiększy się jej elastyczność a mikrokrążenie skóry zostanie pobudzone.