Lifting Leszno

Proponowany przez naszą klinikę medycyny estetycznej lifting w Lesznie jest zabiegiem, który ma na celu naciągnąć i ujędrnić zwiotczałą skórę. Wśród zabiegów można wyróżnić nici liftingujące, którymi rewelacyjnie wymodelujesz twarz. Zachęcamy wszystkie osoby mieszkające w Lesznie i okolicach do odwiedzenia naszej kliniki i wybrania odpowiedniego zabiegu.

Dlaczego lifting jest tak polecanym zabiegiem?​

Kwas hialuronowy jest naturalnym związkiem występującym w skórze każdego człowieka. Z wiekiem zaczyna go ubywać, a zmiany można zauważyć w okolicach 40 i 50 roku życia, kiedy to warto pomyśleć o drobnych zabiegach. Jeżeli chciałabyś ukryć powstałe przez lata zmarszczki lub przeszkadzają Ci mocno widoczne bruzdy, to zdecyduj się na lifting twarzy, polegający na usunięciu nadmiaru skóry, dzięki czemu twarz wydaje się naciągnięta, a zmarszczki i bruzdy zminimalizowane. Efekty zabiegu widoczne są niemal natychmiastowo, jednak najlepiej jest dać sobie czas, gdyż po trzech miesiącach efekt będzie piorunujący.

Czy warto zdecydować się na nici liftingujące Leszno?

W naszym salonie znajdziesz zabiegi liftingujące, wykonywane za pomocą nici, które rewitalizują i wzmacniają tkanki twarzy. Dzięki nam pozbędziesz się zwisającego podbródka, bruzd wokół ust czy mocno widocznych zmarszczek mimicznych. Warto również zastosować nici na opadające powieki, które znacznie odmłodzą spojrzenie.

Zabieg z nićmi liftingującymi jest także rewelacyjnym rozwiązaniem dla zmian asymetrycznych, przykładowo dla osób z porażeniem nerwu twarzowego. Efekty takich zabiegów mogą utrzymywać się nawet od dwóch do pięciu lat. Umów się na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej i dowiedz się, którą metodę liftingującą poleci właśnie Tobie.

Medycyna estetyczna w Lesznie staje się coraz bardziej popularna, więc dlaczego z niej nie korzystać, zwłaszcza że ceny stają się coraz bardziej przystępne dla każdego. W naszych gabinetach wykonasz także powiększanie ust czy botoks. A może zainteresuje Cię mezoterapia w Lesznie? Zapraszamy do śledzenia naszej oferty, gdyż oferujemy naprawdę wiele atrakcyjnych rozwiązań dla wszystkich problemów z ciałem i skórą.