Redukcja rumienia

Rumień na twarzy to charakterystycznie zaczerwieniony fragment skóry twarzy. Jednak zaczerwienienie to nie jedyna dolegliwość. Bardzo często takiej zmianie towarzyszy łuszczenie, swędzenie skóry, popękane naczynka i uczucie gorąca.

Przybiera różne formy i rozmiary – może mieć kształt obrączek bądź nieregularnych lub okrągłych plam. Szczególnie dokuczliwym i nieestetycznym jest rumień na twarzy w kształcie motyla. Ten rodzaj jest dość rozległy, obejmuje bowiem policzki i nos. U niektórych osób przybiera formę wędrującą i przemieszcza się z twarzy na szyję i dekolt. To zaczerwienienie twarzy jest dość mocno miejscowo odgraniczone od zdrowej skóry.

Osoby dotknięte rumieniem niekiedy same, nieświadomie wywołują takie zmiany na twarzy przez niehigieniczne nawyki i styl życia. Często jednak rumień ma podłoże chorobowe, a wtedy wymaga już konsultacji medycznej.

Harmony Baby Rejuve to najnowsze osiągnięcie techniki laserowej stosowanej w kosmetologii i medycynie estetycznej. Efektem jego działania jest odmładzanie skóry z uszkodzeniami posłonecznymi, niwelowanie przebarwień, redukcja rumienia, redukcja trądziku różowatego, zamykanie naczynek, oraz fotoodmładzanie skóry i wygładzenie drobnych zmarszczek.

Urządzenie wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę i wysoką skuteczność.

W trakcie pierwszego zabiegu usuwanych jest 30-40% zmian. 
Jeden z najskuteczniejszych zabiegów do walki z rumieniem!