Redukcja przebarwień

Przebarwienia na twarzy to ciemnobrązowe lub brunatne plamy, które mogą mieć różną wielkość i kształt. Ten nieestetyczny problem dotyczy przede wszystkim kobiet. Czynnikami, które predysponują do jego wystąpienia są: cera wrażliwa i naczynkowa, trądzik, choroby dermatologiczne, zmiany hormonalne, a także występowanie przebarwień u członków najbliższej rodziny. Plamy pojawiają się głównie po ekspozycji na słońce.

Przebarwienia są nieestetycznym problemem, który istotnie wpływa na samoocenę i pewność siebie. Często sam makijaż nie wystarczy, aby je ukryć. Warto zatem wiedzieć, jak pozbyć się przebarwień na twarzy.

Harmony Baby Rejuve to najnowsze osiągnięcie techniki laserowej stosowanej w kosmetologii i medycynie estetycznej. Efektem jego działania jest odmładzanie skóry z uszkodzeniami posłonecznymi, niwelowanie przebarwień, redukcja trądziku różowatego, zamykanie naczynek, oraz fotoodmładzanie skóry i wygładzenie drobnych zmarszczek.

Urządzenie wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę i wysoką skuteczność.