Mikroplazma frakcyjna PIXEL RF

Zabieg Accent Prime PIXEL RF to połączenie siły lasera frakcyjnego z mocą fal radiowych, która pozwala osiągnąć spektakularne efekty w walce z rozstępami, bliznami, zmarszczkami, uszkodzeniami słonecznym i trądzikowymi oraz pojawiającą się z wiekiem wiotkością skóry.

Zabieg opiera się na kontrolowanym dostarczaniu energii fali radiowej przez frakcyjne mikroperforacje wraz z termicznym uszkodzeniem tkanki. W czasie zabiegu wiązka lasera podczas oddawania impulsów tworzy mikrouszkodzenia na skórze właściwej i w naskórku, które regenerują się w ciągu 48-96 godzin. Strefa urazu termicznego działa na obkurczanie się i przebudowę włókien kolagenowych, dzięki czemu powstaje efekt liftingu.

Efekty zabiegu są spektakularne i widoczne już po pierwszym zabiegu. 

Przy zabiegach na twarz skóra jest widocznie zrewitalizowana i odmłodzona, zmarszczki zminimalizowane. Przebarwienia na skórze oraz blizny stają się mniej widoczne.

Przy zabiegach na ciało następuje znaczna redukcja blizn i rozstępów, poprawa gęstości skóry oraz jej napięcia.

Zabiegi należy wykonywać cyklicznie, w seriach zabiegowych od 4 do 6. Jednak ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie i może być mniejsza niż zalecane 4.