Konsultacje

Nasza oferta jest szeroka, cały czas wprowadzamy do niej nowe, najskuteczniejsze na rynku zabiegi. Na dodatek niektóre są tak nowoczesne i unikalne, że jeszcze nie są wszystkim znane.

Proponujemy zatem konsultacje byśmy mogli poznać Twoją skórę, poznać Twoje potrzeby, poznać Twoje oczekiwania i na podstawie tego dobrać zabieg najlepiej dostoswany do Twoich potrzeb. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Proponujemy Państwu następujące konsultacje:

  • konsultacja kosmetologiczna
    (ocena stanu skóry, dobranie stosownych kosmetyków i zabiegu)
  • konsultacja kosmetologiczna rozszerzona
    (cena stanu skóry, dobranie stosownych kosmetyków, zaplanowanie kompleksowej terapii i zestawu zabiegów)
  • konsultacja lekarza medycyny estetycznej

W naszej klinice nie stosujemy uniwersalnych środków – pacjenci nie powinni zatem decydować się na zabieg wyłącznie ze względu na jego cenę albo rekomendację. Dopasowujemy zabieg i preparaty do indywidualnych potrzeb, wieku oraz obszaru poddawanego korekcji.

Lekarz medycyny estetycznej oraz kosmetolog na podstawie swojego doświadczenia i wiedzy dobierają taki zabieg lub serię zabiegów, które z jednej strony zapewnią odpowiedni efekt kosmetyczny, z drugiej będą bezpieczne dla pacjenta.

Na wizycie konsultacyjnej warto przedstawić swoje potrzeby i oczekiwania – zaproponujemy różne metody, przedstawiając jednocześnie plusy i minusy każdej z nich. Na tej podstawie pacjent może podjąć świadomą i komfortową decyzję co do zabiegów, na które chce się zdecydować.