Powiększanie ust Leszno

Powiększanie ust w Lesznie staje się zabiegiem coraz bardziej popularnym. Większość kobiet może pozwolić sobie na tego typu rozwiązanie umożliwiające pozbycie się kompleksów lub delikatne popracowanie nad niedoskonałościami.  Modelowanie ust kwasem hialuronowym jest procesem naturalnym, pozwalającym uzyskać bardziej uwypuklony kształt lub delikatnie nawilżyć usta, sprawiając, że każda pacjentka z Leszna będzie usatysfakcjonowana ze zmiany.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

Medycyna estetyczna w Lesznie i rozwiązania dostępne w naszej klinice umożliwiają wymodelowanie, powiększenie lub dodatkowe nawilżenie ust kwasem hialuronowym. Cierpisz z powodu asymetrii lub jesteś niezadowolona z koloru swoich warg? Przyjdź do naszej kliniki, razem dobierzemy najlepsze sposób.

Na kształt ust wpływa wiele czynników. Niektóre osoby mogą szczycić się pełnymi wargami, którym niczego nie brakuje, a inne wręcz przeciwnie. Wiele kobiet przychodzi do naszej kliniki w celu zwiększenie nawilżenia lub dodania jednolitego kolorytu. Warto mieć na uwadze procesy starzenia się skóry, w których spadek kolagenu wpływa także na wygląd ust i skóry wokółniej. W takim przypadku powiększenie lub modelowanie ust kwasem hialuronowym będzie znakomitym rozwiązaniem. Kwas hialuronowy jest całkowicie bezpieczny, gdyż naturalnie występuje w organizmie człowieka, a dzięki niemu można osiągnąć zadowalające nawilżenie tkanek.

Modelowanie ust Leszno – jak przeprowadzany jest zabieg?

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego klientka nie odczuwa dyskomfortu. Modelowanie lub powiększanie ust nie jest skomplikowane, jednak my podchodzimy do zabiegu kompleksowo, przeprowadzając bardzo wnikliwą, wcześniejszą konsultację. W momencie, gdy preparat znieczulający zaczyna działać, wstrzykiwany jest kwas hialuronowy w miejsca objęte zmianami. Następnie osoba przeprowadzająca zabieg nadaje kształt ustom i niweluje wszelkie zmiany, zwiotczenia czy uzupełnia asymetrię.

Po zabiegu pacjentka odczuwa kilkudniową opuchliznę i może mieć delikatne siniaki. Nie należy się martwić tym stanem, gdyż opuchlizna znika zaledwie po jednym lub dwóch dniach.

Może zainteresuje Cię także mezoterapia w Lesznie, botoks lub lifting? Zapraszamy wszystkie chętne klientki, które chcą coś poprawić w swoim wyglądzie i poczuć się lepiej we własnym ciele.