Plasma Complex Leszno

Jeśli zależy Ci na zatrzymaniu oznak starzenia się skóry, to nowatorska metoda Plasma Complex jest doskonałym rozwiązaniem dla klientek z Leszna i okolicznych miejscowości .Medycyna estetyczna wraz z nowoczesnymi technologiami odkrywają możliwości, dzięki którym skóra może być młodsza, jędrniejsza, a ciało szczuplejsze.

Terapia Plasma Complex opiera się na wspólnym działaniu komórek macierzystych ze skoncentrowanym czynnikiem wzrostu. Umów się na pierwszy zabieg już dziś i przekonaj się, że działa cuda!

Na czym polega zabieg Plasma Complex?

W pierwszej kolejności lekarz medycyny estetycznej pobiera krew pacjentki poprzez minimalne ukłucia. Następnie krew jest odwirowana i pobiera się z niej fibrynę strukturalną. Pobranym materiałem specjalista ostrzykuje wybrany przez klientkę obszar ciała, budując stelaż fibrynowy. Następnie cała czynność jest powtarzana, jednak z ponownie odwirowanej krwi odzyskuje się fibrynę komórkową. Metodą głębokiej mezoterapii, śródskórnie podawany jest właściwy materiał.

Zabieg doskonale nadaje się do poprawy takich obszarów jak: twarz, okolice oczu, dekolt, dłonie czy włosy.

Co ma na celu przeprowadzenie zabiegu?

Przeprowadzenie terapii Plasma Complex daje oczekiwane efekty osobom:

  • których skóra jest nadmiernie wiotka,
  • które chcąpozbyć się zmarszczek,
  • które chcą nawilżyć wybrane okolice skóry,
  • które chcą zminimalizować widoczność oparzeń, blizn i ran,
  • które chcą poprawić gęstość włosów.

Plasma Complex to innowacyjna formuła, która widocznie wygładza nawet głębokie zmarszczki i redukuje powstałe bruzdy. Przyczynia się do zagęszczenia i poprawy jędrności skóry oraz głęboko ją nawilża. Może być także podstawą do wypełnienia i korekty ust.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Plasma Complex Leszno

Niestety nie każda osoba może wykonać ten zabieg, a niewątpliwym przeciwwskazaniem jest:

  • ciąża,
  • choroba nowotworowa i autoimmunologiczna,
  • schorzenie ogólnoustrojowe.

Medycyna estetyczna w Lesznie jest popularna, a nasza klinika urody oferuje najlepsze zabiegi Anti Aging, z których korzysta coraz więcej kobiet. Jeżeli interesuje Cię skuteczna mezoterapia w Lesznie, powiększanie ust, zabiegi wyszczuplające i modelujące ciało, to zapraszamy do kontaktu. Tylko współpraca z wykwalifikowanymi kosmetologami oraz lekarzami medycyny estetycznej da zadowalające efekty i zagwarantuje bezpieczeństwo. Poczuj się zaopiekowana i pozbądź się niedoskonałości.

Facebook
Instagram