Accent Prime Leszno

Marzysz o tym, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Nieinwazyjny zabieg Accent Prime to propozycja dla kobiet z Leszna i okolic. Dzięki temu wymodelujesz swoje ciało w tych miejscach, które tego potrzebują i nabierzesz pewności siebie.

Accent Prime – bądź zadowolona ze swojego ciała, zapomnij o kompleksach

Accent Prime to najnowocześniejsza technologia redukowania niedoskonałości ciała, która daje widoczne i długotrwałe efekty. Z biegiem czasu ciało zaczyna się zmieniać. Zmniejsza się produkcja kolagenu, skóra staje się mniej jędrna, a nadprogramowych kilogramów trudniej jest się pozbyć. Nasza klinika urody Modern Clinic wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek, proponując zabiegi z pomocą urządzenia Accent Prime.

Jakie efekty daje zabieg Accent Prime Leszno

Zabieg Accent Prime wykonuje się z użyciem specjalnej głowicy, która działa za pomocą ultradźwięków, nagrzewając tkankę tłuszczową, a następnie usuwając ją. Korzyści wynikające z wykonywania zabiegu:

  • zmniejszenie cellulitu,
  • poprawa jędrności skóry,
  • wymodelowanie sylwetki,
  • zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej,
  • pobudzenie kolagenu do pracy,
  • widoczny efekt liftingujący.

Zabieg z powodzeniem można wykonywać na dolną i górną partię brzucha, boczki, bryczesy, pośladki, uda kolana czy nawet ramiona.

Najbardziej satysfakcjonujące efekty można zauważyć po minimum sześciu zabiegach. Wszystko zależy jednak od tego, co klientka chce osiągnąć. Na efekt wpływa uwarunkowanie genetyczne organizmu, a także odpowiednia dieta i aktywność fizyczna.

Do kogo kierowany jest zabieg Accent Prime?

Ta nowoczesna technologia modelowania sylwetki skierowana jest do osób, które:

  • nie potrafią lub nie mogą zrzucić nadprogramowych kilogramów i mimo usilnych ćwiczeń ich ciało nie jest odpowiednio jędrne;
  • chcą poprawić metabolizm oraz przyspieszyć produkcję kolagenu;
  • chcą nieco odmłodzić wygląd, nie tracąc gęstości skóry, wpływającej na procesy starzenia.

Zabieg Accent Prime wykonuje się również na dekolt oraz twarz w celu zatrzymania młodości na dłużej.

W związku z tym, że medycyna estetyczna w Lesznie oraz w wielu miastach Polski staje się dostępna dla każdego, to zapraszamy chętne osoby do skorzystania z usług naszej kliniki urody.

Czas płynie nieubłaganie, a my poddajemy się jego biegowi. Jeżeli pragniesz zniwelować niedoskonałości lub pozbyć się kompleksów, to zapraszamy również na inne dostępne zabiegi. Dużym zainteresowaniem cieszy się mezoterapia w Lesznie, powiększanie ust czy zabiegi wyszczuplające ciało.

Postaw na wykwalifikowaną kadrę lekarzy i kosmetologów, którzy indywidualnie dobierają zabieg do danej klientki. Wspólnie wpłyniemy na poprawę Twojego nastroju i zwiększenie poczucia własnej wartości.

Facebook
Instagram