Nasz zespół

TADEUSZ SMYREK – lekarz

Jest lekarzem z czterdziestoletnią praktyką. Swoją pracę zapoczątkował w ramach położnictwa i ginekologii. Uwieńczył ją objęciem stanowisk p.o. ordynatora oddziału położniczego w Lesznie, a następnie ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego w Gostyniu. Jego zainteresowanie wzbudziła ginekologia estetyczna związana z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu, zespołu suchości pochwy oraz zespołu rozluźnienia
pochwy. W związku z pozytywnymi efektami pracy w tym zakresie zmierzał w kierunku rezygnacji z zabiegów operacyjnych na rzecz zabiegów wykonywanych za pomocą nowoczesnych technik i technologii – stąd zainteresowanie medycyną estetyczną. W roku 2019 ukończył w tej dziedzinie studia podyplomowe. Pracę w tym zakresie kontynuuje w klinice Modern Clinic. Zajmuje się przeprowadzaniem wizyt kwalifikacyjnych, tworzy wspólnie z pacjentem indywidualny i dostosowany do potrzeb pacjenta plan zabiegów i leczenia. Wykonuje również zabiegi medyczne z zakresu medycyny estetycznej.

AGATA FOTEREK – fizjoterapeutkaNasza fizjoterapeutka

W 2019 roku ukończyła studia I stopnia na kierunku Fizjoterapia. Obecnie kontynuuje naukę na kierunku Fizjoterapia w sporcie i odnowa biologiczna. Fizjoterapeutka z zamiłowaniem do zdrowia i urody, a także sportu. Posiada dodatkową wiedzę z zakresu masażu, zabiegów modelowania sylwetki i twarzy oraz pielęgnacji ciała i twarzy. Interesuje się również zdrowym odżywianiem, prowadzi aktywny tryb życia.

Facebook
Instagram